Strój pilota TIE

Piloci, 181st Imperial Fighter Group
http://www.jrsdetachment501st.org/
Awatar użytkownika
TK-2791
Polish Garrison Retired
Posty: 962
Rejestracja: 10 lis 2004, 12:56
Lokalizacja: skąd się wziąłem...
Kontaktowanie:

Post autor: TK-2791 »

Lord Paris pisze:Cłopaki widze ze mnie mocno mobilizujecie buty juz niestety mam załatwione ale kombinezom. Teraz pytanie czy kupic ten??
Jak myslicie mówcie. Mniałbym juz prawie wszystko pod spód no oprócz rękawic. ahh jeszcze pas
brać, brać. Kwestia oświetlenia, będzie napewno ok.

A co do mobilizacji to nie tylko ciebie...
Ja właśnie mobilizuję qmpla żeby dał sobie spokój ze zbieraniem zabawek na, które wydaje seeetki $, a zamiast tego skompletował TIE pilota, może mi się uda...czuje jakiś wewnętrzny konflikt w nim...

A poza tym coś mi się zdaje, że jak uzbieram jakieś pieniądze to skompletuje TIE pilota...nowy cel...życzcie mi szczęścia ;-)
ID/TK/IC 2791 Maciej 'M@Ska' Skawiński
501st Legion Polish Garrison

[reklama]
la luna del cacciatore
2011: Imperial Class Star Destroyer: Demonstrator: Call of Duty: Imperial Black Ops
Awatar użytkownika
TK-2791
Polish Garrison Retired
Posty: 962
Rejestracja: 10 lis 2004, 12:56
Lokalizacja: skąd się wziąłem...
Kontaktowanie:

rękawice pilota

Post autor: TK-2791 »

Czy udało się komuś zainteresowanemu strojem TIE pilota namierzyć w naszym kraju rękawice?

Ja namierzyłem w kilku amerykańskich sklepach coś co może się nadać ale może można znaleźć coś 'pod naszym nosem'...
ID/TK/IC 2791 Maciej 'M@Ska' Skawiński
501st Legion Polish Garrison

[reklama]
la luna del cacciatore
2011: Imperial Class Star Destroyer: Demonstrator: Call of Duty: Imperial Black Ops
Awatar użytkownika
Paris
Polish Garrison Retired
Posty: 497
Rejestracja: 21 lis 2004, 21:22
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Paris »

Ja trochę szukałem ale nic z tego. Jesli cos znajdziecie to wiecie do kogo się zgłosić. A może grupowe ściągnięcie pakietu - Rękawice plus pas z USA w kupie zawsze taniej:)
Awatar użytkownika
Paris
Polish Garrison Retired
Posty: 497
Rejestracja: 21 lis 2004, 21:22
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Paris »

Dziś stałem się posiadaczem kombinezonu z Polskiej półki czyli z sklepu militaryarea.pl . Za 174 zł + przesyłka otrzymałem dobrze wykonany kombinezon bez szuwek na pas ( Trzeba będzie zrobić je niestety samemu ) wziąłem rozmiar 46 dla zwykłego chudego człowieka. Jestem szczupły 182 cm i kombinezon jest dla mnie kusy w rękawach i nogawkach jednak nie przejmuje się tym gdyż wysokie buty i rękawice zakryją tą lipę. Leży bardzo dobrze lecz dla kupujących mam rade wejście rozmiar większe ( ciężko się do kombinezonu mi wbićJ ). Następną jego wadą ale to chyba wszystkich jest to iż jest strasznie gorący nie wyobrażam sobie stania w nim w lato na słońcu trzeba będzie pomyśleć nad jakąś wentylacją. Ogólnie jestem zadowolony a kolor czarny jest jak najbardziej czarny :p ( to dla tych co widzieli go na zdjęciach jako granatowy ) . Jeśli napiszecie że chcecie to jak dorwę aparat to zrobię mu kilka fotek i wkleję na forum.
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Lord Paris pisze: Jeśli napiszecie że chcecie to jak dorwę aparat to zrobię mu kilka fotek i wkleję na forum.
Dobry pomysl, czekam na fotki :)
Awatar użytkownika
Paris
Polish Garrison Retired
Posty: 497
Rejestracja: 21 lis 2004, 21:22
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Paris »

Oto kilka fotek Polskiego kombinezonu i mnie :D zobaczcie i sami ocencie ten kombinezon. Jesli chcecie jeszcze jakieś zdjęcia to piszcie aparat mam do dyspozycji przez weekend :)

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek
Tak ciężko się wcisnąć yyyyy
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Moim zdaniem kombinezon jest swietny! Wygladasz w nim super, szczegolnie na pierwszym zdjeciu, jeszcze pas, buty, rekawice, system podtrzymywania zycia, helm, zbroja i dwie naszywki imperialna i outpostu i bedziesz wygladal KAPITALNIE. :)
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

W koncu otrzymalem wiadomosc o Marka i brzmi ona nastepujaco:

you can see the armor at:
http://imageevent.com/venture/tiepiloth ... 24&w=0&p=0, I
also have a number of other TIE pictures there.

I only ship finished items now, this means when you get it, it is ready to wear. I have been forced to do this due to a number of people recasting my work.

Sets are as follows:
Front and back with shoulders: $200.00 USD plus shipping (4 to 6 weeks)
Chest box with detail: $95.00 USD plus shipping (4 to 6 weeks)
Chest box with detail, fans, 2.5w amp with VOX: $175.00 USD plus shipping (4
to 6 weeks)
Armor and box: $290.00 USD plus shipping (4 to 6 weeks)
Armor and box with electronics: $345.00 USD plus shipping (4 to 6 weeks)
Helmet (unpainted): $200.00 USD plus shipping (6 to 8 weeks)
Helmet painted ready for detail: $325.00 USD plus shipping (6 to 8 weeks)
Helmet painted and detailed: $400.00 USD plus shipping (8 to 10 weeks)
Helmet painted, detailed with hard hat liner, mouth cut with mesh, widows
tears and jaw painted: $550.00 USD plus shipping (8 to 10 weeks)

Mark
Awatar użytkownika
Paris
Polish Garrison Retired
Posty: 497
Rejestracja: 21 lis 2004, 21:22
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Paris »

Co prawda drożej niż wtedy ale te zdjęcia ukazują cudo już wiem kto bedzie moim dostawcą :D Wiem także ze nie wyrobie się na maj chyba ze ktoś mi kredytu udzieli :?

Trochę zamieszałem się przy zbroi ale to przesto ze na szybkiego z pracy to oglądam :P Armor and box with electronics: $345.00 USD wiesz co zawiera ten zestaw - electronics?? jak rozumiem nie przesyła zestawów w cześciach szkoda. A hełm ten za 400 $ chyba mi starczy :D

Muszę konczyć szef goni :shock:
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Lord Paris pisze:Wiem także ze nie wyrobie się na maj chyba ze ktoś mi kredytu udzieli :?
No wlasnie obawiam sie, ze jesli do konca miesiaca nie zakupisz tego zestawu to sie do maja nie wyrobisz :(
Lord Paris pisze:Armor and box with electronics: $345.00 USD wiesz co zawiera ten zestaw - electronics??
No na pewno jak sama nazwa wskazuje zestaw lampki sie swieca na zestawie podtrzymujacym zycie.
Lord Paris pisze:jak rozumiem nie przesyła zestawów w cześciach szkoda.
No juz niestety nie, ale tak jak Mark napisal, wynika to z faktu, ze ludzie podrabiali jego zestawy.
Lord Paris pisze:A hełm ten za 400 $ chyba mi starczy :D
Bez dwoch zdan, to na pewno super helm. :) No chyba, ze chcesz od Sheppertona za 800 $. ;)
Awatar użytkownika
TK-2791
Polish Garrison Retired
Posty: 962
Rejestracja: 10 lis 2004, 12:56
Lokalizacja: skąd się wziąłem...
Kontaktowanie:

Post autor: TK-2791 »

no to nadal RICHIES ARMOR jest tanszy i także świetny...
ID/TK/IC 2791 Maciej 'M@Ska' Skawiński
501st Legion Polish Garrison

[reklama]
la luna del cacciatore
2011: Imperial Class Star Destroyer: Demonstrator: Call of Duty: Imperial Black Ops
Awatar użytkownika
TK-2791
Polish Garrison Retired
Posty: 962
Rejestracja: 10 lis 2004, 12:56
Lokalizacja: skąd się wziąłem...
Kontaktowanie:

rekawice pilota TIE

Post autor: TK-2791 »

właśnie dotarły zza wielkiej wody

www.stormtrooper.internet.v.pl/fotki/ga.jpg
www.stormtrooper.internet.v.pl/fotki/gb.jpg

tu mozna dostać te rękawice:
http://bikerleather.com/
koszt 20$ plus shipping
całość około 100zł
frendzelki się obcina i otrzymujemy doskonałe rękawice pilota TIE
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2005, 14:12 przez TK-2791, łącznie zmieniany 2 razy.
ID/TK/IC 2791 Maciej 'M@Ska' Skawiński
501st Legion Polish Garrison

[reklama]
la luna del cacciatore
2011: Imperial Class Star Destroyer: Demonstrator: Call of Duty: Imperial Black Ops
Awatar użytkownika
Paris
Polish Garrison Retired
Posty: 497
Rejestracja: 21 lis 2004, 21:22
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Paris »

Świetne !!!!! a co to za frendzelki na 1 zdjęciu. Ile cie kosztowały??
robert
Posty: 7
Rejestracja: 11 kwie 2005, 21:12
Lokalizacja: szczecin

Post autor: robert »

:roll: Rękawice zza "wielkiej wody"....pogratulowac...mozna je dostac w szczecinskich sklepach motoctklowych,jesli nie maja na miejscu sciagna na zamowienie,sa tez inne wzory,nie ponosisz kosztow przestłki :lol:
to na zdjeciu to chyba model zimowy,ocieplany.Kledze z leborka proponuje sklepy w gdyni (kup gazete:Swiat motocykli,albo Gielda motocyklowa,znajdziesz tam adresy sklepow)
ps.wklepcie: www.louis.de -adresik jednego z najwiekszych niemieckich sklepu dla motocyklistow,towary z tego sklepu dostepne w polskich sklepach motocyklowych.
Awatar użytkownika
Paris
Polish Garrison Retired
Posty: 497
Rejestracja: 21 lis 2004, 21:22
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Paris »

Faktycznie :D Właśnie przejrzałem allegro juz nawet znalazłem super rękawice 100 zł spokojnie wystarczy w niektórych przypadkach nawet na dwie pary. Dzięki Robert szkoda ze TK 2791 nie skorzystał.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jolly Roger Squadron”