Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Sandtrooperzy
http://www.mepd.net/
TI-12303
Polish Garrison
Posty: 417
Rejestracja: 13 wrz 2011, 15:20
TKID: 12303

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: TI-12303 »

Nieeeee, noooo spokojnie to na pewno skóra.
Czy potrafisz obrobić skórę na tzw. "kant"?
Obrazek

Realizacja projektu "TIE VI" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu " DZ - SŁOŃCE I PIACH" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu "TIE ANH" - W TOKU!
Awatar użytkownika
Delta13
Polish Garrison Retired
Posty: 358
Rejestracja: 08 cze 2012, 20:49
Lokalizacja: Wrocław/Kamino

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: Delta13 »

Nie na taki od linijki, jest odrobinę zaokrąglony bo tak zagina się skóra (przynajmniej w mojej metodzie). Ale jest to niewielkie zaokrąglenie, a ścianki spokojnie tworzą 90 stopni. Tak jak na następującym zdjęciu: http://i1053.photobucket.com/albums/s46 ... c6f3fe.jpg

Efekt na kant (taki jak jest na zdjęciu z czerwoną strzałką) osiągnęli poprzez wszycie osobno boczków (tak sadzę). U mnie jest podobnie na ładowniczkach ( widać na zdjęciu; http://i1053.photobucket.com/albums/s46 ... a4fc79.jpg) Z przodu jest na "Kant" od boku widać delikatny uskok na łączeniu.
Do you want this to be the luckiest day of your life? or the last?
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: MrFett »

Przede wszystkim te ładownice zapinają się "na styk" - nie ma przestrzeni gdzie magazynek wystaje i można go złapać - to jest pierwszy błąd. Kanty - część zdjęć poglądowych pokazuje, że są ostro jakby sprasowane, a część że kanty są zszywane jakoś, więc tutaj trudno jednoznacznie się przyczepić.

Materiał z którego są wykonane to skóra, ale - to mi tłumaczył kaletnik jak kupowałem pasek do Vadera - to jest materiał na pasek - który należy odpowiednio obrobić i przygotować - nie jest niczym pokryty i nie ma faktury - to tak jakby zrobić stolik z nieheblowanego drewna i nie obrobić kantów.

Ale niestety przyznać im trzeba rację z tym, że na każdym zdjęciu inaczej to wygląda (ładownica na fotce z otworami w dolnych partiach ma zupełnie inne klapy)
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
Awatar użytkownika
Dexter
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 146
Rejestracja: 10 sie 2012, 5:11
Lokalizacja: Lędziny

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: Dexter »

Straszną amatorkę odwalili i jeszcze grubo po terminie ja bym zażądał zwrotu kasy za nie wywiązanie się z umowy. A propo kantów, to można by tez zrobić formę/kopyto z drewna coś na kształt ceownika i listewki którą dociskało by się skórę, to powinno dać fajne zagięcia 90 stopni i nadać całości odpowiedni kształt. Przynajmniej ja bym tak kombinował :)
ObrazekObrazek


2014: 8x
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: ARAKYEL »

"Ale niestety przyznać im trzeba rację z tym, że na każdym zdjęciu inaczej to wygląda (ładownica na fotce z otworami w dolnych partiach ma zupełnie inne klapy)"

Dlatego w jednym z punktów wyraźnie napisałem " - Dodatkowo jak widać na ładownicach norweskich w zdjęciu poniżej ma dodatkowo otwór zabity nitem na odprowadzenie brudu."

Metod na kant 45 stopni jest sporo np podcięcie krawędzi skóry i wklejenie usztywniającego narożnika.

Tak czy siak jeśli nie potrafię czegoś zrobić to się tego nie podejmuje. Wzór stolla vienna MP 40.

Czy to forum jest otwarte bo z chęcią Panom z Kramu podał bym linka, by im pokazać że przy takiej amatorszczyźnie oraz traktowaniu klientka nie znajda wielu klientów w naszym gronie.

Czekam na odzew osób bezpośrednio związanych z tematem.
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: sternik »

CO TO QWA JEST ??? pokrowiec na długopisy ???
Jestem za oddaniem tego czegoś producentowi i żądanie zwrotu kosztów za niewywiązanie się z umowy kupna / sprzedaży . Jeżeli dostali zdjęcia z opisem jak produkt powinien wyglądać i przyjęli zamówienie to powinni sobie zdawać sprawę ze swoich możliwości produkcyjnych .To co przysłali w niczym nie przypomina zamówionego towaru więc nie ma o czym gadać . Jeżeli potrzebny będzie do tego prawnik to mam jedna ciętą babkę w wawie którą mogę poprosić o przejęcie sprawy :) Ewentualnie sprawę zgłosić do rzecznika praw konsumenta.
Obrazek
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: ARAKYEL »

ok. proponuje wysłać im list zbiorczy średnią wieku zawyża SID i Sternik ;) ale dobrze by było by mieli pojęcie iż primo nie mają do czynienia z dzieciakami secundo że legion 501st to największa grupa rekonstrukcyjna na tym ziemskim padole. Tertio nie chcemy im zrobić złej opinii, chyba że sami tego chcą.!. Quato ładownica ma być przynajmniej w 90% podobna jak na zdjęciach. Quintro jeśli nie są w stanie tego tak zrobić niech oddają kasę.
Awatar użytkownika
Akasha
Eagle Base Inactive
Posty: 334
Rejestracja: 30 mar 2010, 22:07
Lokalizacja: Bielsko

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: Akasha »

Bartek ( jeden braci) potwierdzi iż zrobi ładownice jeszcze raz dla Was.
Dodatkowo, zarzekał sie jak żaba błota że fote poglądową jaką dostał:
Obrazek

tak czy siak, zrobi je jeszcze raz wg tych innych fot
Obrazek
...Life without the courage for death, is slavery....
Obrazek
TI-12303
Polish Garrison
Posty: 417
Rejestracja: 13 wrz 2011, 15:20
TKID: 12303

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: TI-12303 »

A to ciekawe bo to chyba moje ładownice?
Jeśli próbowal robić w/g moich to "trochę" mu nie wyszlo. Z tym ,że "trochę" to bardzo łagodene określenie. :evil:
Obrazek

Realizacja projektu "TIE VI" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu " DZ - SŁOŃCE I PIACH" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu "TIE ANH" - W TOKU!
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: ARAKYEL »

No cóż wszystko wskazuje na to że winę za tego typu wykonanie ponosi pośrednik. Wspaniała negocjacja finansowa jednak kiepski opis oraz zdjęcia poglądowe replik zaowocowało tą karykaturą ładownicy wiedeńskiej.
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: ARAKYEL »

Kurde a oryginał poszedł za 91 zł : http://archiwumallegro.pl/ladownica_sko ... 74234.html
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: SID »

A więc jako przyszły kandydat do SWAT to ta ładownica to chyba na bal kostiumowy bo na replikę filmową to nie nadaję się proszę o wykonanie w należytym wzorze lub zwrot kasy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: MrFett »

To ja ostatecznie mam pytanie, bo od kilku dni jest jazda po Kramie i prośba o udostępnienie im tego wątku, a teraz wychodzi, że oni nie dostali takich zdjęć jak powinni, więc pytam - kto w końcu zawinił ?? Kram, tajemniczy pośrednik czy kto?
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: ARAKYEL »

Z rozmowy przeprowadzanej z Kramem Kraszan dał im zdjęcie ładownic TD0000. Niestety nie wiem czy przekazał wraz z tym zdjęciem zdjęcia które mu dałem wraz z wymiarami ładownic.
TI-12303
Polish Garrison
Posty: 417
Rejestracja: 13 wrz 2011, 15:20
TKID: 12303

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: TI-12303 »

Z innej beczki!
Gdyby ktoś z Was chciał pożyczyć obie moje ładownice na CE nie ma sprawy.
Adres na PW i wysyłam. :)
Górne paski można delikatnie ściąć w klin. :wink:
Obrazek

Realizacja projektu "TIE VI" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu " DZ - SŁOŃCE I PIACH" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu "TIE ANH" - W TOKU!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mos Eisley Police Department”