Hełm ANH z Shepperton Design Studios już w Polsce! ZDJĘCIA

Szturmowcy, Death Trooperzy
http://www.whitearmor.net/forum/
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Raider
Polish Garrison Retired
Posty: 36
Rejestracja: 20 paź 2004, 23:25
Lokalizacja: Poznan, Poland

Hełm ANH z Shepperton Design Studios już w Polsce! ZDJĘCIA

Post autor: Raider »

Z przyjemnością informuję, że dotarł nareszcie długo wyczekiwany i ku mej uciesze - pierwszy w Polsce hełm ANH STUNT - TROOPER HELMET.
Hełm jest kontynuacją produkcji rozpoczętej niemal 30 lat temu na potrzeby filmu Star Wars A New Hope.
Z tej okazji w serwisie PO pojawiła się nowa Galeria. Dla zainteresowanych zamieszczam również kilka zdjęć poniżej.

Kontakt z Shepperton Design Studios (http://www.sdsprops.com/) był prawdziwą przyjemnością. Bardzo dobra obsługa Klienta, świetnie przygotowana przesyłka, no i produkt... Brak słów dla fana. Specjalna podstawka z unikalnym numerem hełmu (298) i własnoręczny podpis Andrew Ainsworth'a (wewnątrz hełmu) to dodatkowe "smaczki", które sprawiają naprawdę kupę radości.



Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek


No i kolejna premiera! Pierwszy hełm SDS oznacza również pierwsze zdjęcie (od "stóp do głów") szturmowca w zbroi FX oraz hełmie SDS!

Obrazek Obrazek

Pozdrawiam
ANH Raider, TK 2333
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Po prostu brak mi slow :!: Zdjecia i efekt koncowy przeszedl moje najsmielsze oczekiwania. WYPAS :!: Widac golym okiem, ze helm ANH SDS pasuje idealnie do zbroi F/X. Teraz tylko czekac na zdjecia dwoch i wiecej szturmowcow z Polish Outpost w podobnym komplecie :D

BTW. Co jest napisane dokladnie wewnatrz helmu przez Andrew Ainsworth'a? Po prostu sam autograf czy cos wiecej?
Awatar użytkownika
Raider
Polish Garrison Retired
Posty: 36
Rejestracja: 20 paź 2004, 23:25
Lokalizacja: Poznan, Poland

Post autor: Raider »

Dobre pytanie. Podobno niektórzy "szczęśliwcy" otrzymują hełm z autografem oraz krótkim zdankiem od Andrew A (typu: "Freeze you rebel scum" :) . W moim hełmie jest to autograf.

Ciesze się, że hełm Ci się podoba. Wiem, że już niedługo będzie nas dwóch. Mam nadzieję, że na ten "mały luksusik" będzie mogło sobie pozwolić w najbliższym czasie więcej polskich fanów. O różnicy pomiędzy hełmami FX, a SDS nie warto już chyba nawet rozprawiać...
ANH Raider, TK 2333
Awatar użytkownika
TK-2791
Polish Garrison Retired
Posty: 962
Rejestracja: 10 lis 2004, 12:56
Lokalizacja: skąd się wziąłem...
Kontaktowanie:

Faktycznie ten hełm jest

Post autor: TK-2791 »

super i faktycznie różnica jest zauważalna gołym okiem. Szkoda. żę cena jest tak potwornie wysoka. Ale jest on jej wart!

Zbieram!!!!

qrcze przydał by się sponsor ;-)
ID/TK/IC 2791 Maciej 'M@Ska' Skawiński
501st Legion Polish Garrison

[reklama]
la luna del cacciatore
2011: Imperial Class Star Destroyer: Demonstrator: Call of Duty: Imperial Black Ops
Awatar użytkownika
Raider
Polish Garrison Retired
Posty: 36
Rejestracja: 20 paź 2004, 23:25
Lokalizacja: Poznan, Poland

Post autor: Raider »

Spójrz na to inaczej. Jeżeli porządnie złożyłeś swój hełm FX (ja miałem to szczęście - właściwie zrobił to Mike - DZIĘKI! :) ), to na ebay sprzedasz go za jakieś $300 (dobrze go fotografując i opisując). A ta reszta, to już nie tak wiele w porównaniu do szczęścia, które hełm wniesie do Twojej kolekcji... Przed EIII warto by było nawet się zapożyczyć ;) Żarty żartami, ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem (odpukać), być może AA/SDS na EIII będzie wart znacznie większych poświęceń. :)
ANH Raider, TK 2333
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Koniec hełmów z Shepperton Design Studios?

http://www.polishoutpost.com/?section=news&id=43&page

Czarne chmury zawisły nad firmą Shepperton Design Studios, która 30 lat temu dostarczała hełmy na plan pierwszych Gwiezdnych wojen - "Star Wars - A New Hope". Obecnie kontynuuje produkcje hełmów szturmowców i pilotów TIE, jednak już niedługo może się okazać, iż będzie musiała ją zawiesić, gdyż George Lucas zamierza wytoczyć proces studiu.

Zdaniem reżysera Gwiezdnych wojen, SDS nie ma praw do produkcji i sprzedaży hełmów mimo, że 30 lat temu studio dostarczyło mu na plan filmowy około 20 sztuk hełmów, każdy w cenie 35 £.

Andrew Ainsworth zapowiada, że na razie produkcja będzie kontynuowana, ale podejrzewa, iż zostanie ona wstrzymana, gdy tylko ruszy proces.

Należy nadmienić, iż hełmy z SDS cieszą się niesamowitym zainteresowaniem i nie ma się czemu dziwić, gdyż są po prostu najlepsze na świecie.

W świetle obecnych wydarzeń, wszystkie osoby, planujące zakup hełmu z SDS, zachęcamy do uczynienia tego jak najszybciej pod tym adresem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „First Imperial Stormtrooper Detachment”