Przyjęcie

Forum, na którym można zadawać pytania dotyczące działalności Legionów
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Re: Tak jest.

Post autor: TK-1410 »

Wolfen pisze:Chodzi mi o to czy kupując zbroje Sandtroopera dostaje juz "pobrudzone" elementy.
Nie, kazda zbroja sandtroopera jest praktycznie w 100% identyczna co stormtroopera i obie przychodza bielusienkie. Chyba, ze kupisz uzywana.
Wolfen pisze:I jeszcze jedno czy mógłbyś podać link w którym znalazł bym uzywane zbroje... nawet nie muszą być Sandtroopera, mogą być zwykłe.
Oczywiscie tylko i praktycznie wylacznie na e-bay'u :)

Troche rozmowa zaczyna odbiegac od tematu, dlatego prosze o kontynuowanie jej w odpowiednim temacie dotyczacym zbroi szturmowca.
Czulu
Posty: 18
Rejestracja: 13 lut 2006, 23:02

Post autor: Czulu »

Slawa !

Moje pytanie jest nastepujce, otoz, na pierwszej stronie Mike podal link w ktorym zamieszczone sa zdjecia kostiumow czlonkow 501st L., twierdzac co nastepuje:
"Zeby przystapic do 501 Legionu trzeba miec jeden z kostiumow, ktore sa widoczne w tym miejscu". No to sobie popatrzylem i widze tam niemalo Darthow Nihilusow a nawet dwoch takich panow (btw bylbym zobowiazany jakby mi ktos napisal jakiego Sitha ma ten kostium przedstawiac). Jednakze, kilka postow dalej, stwierdzil ze kostium Nihilusa nie jest akceptowany w organizacji. Wiec jak to z tym w koncu jest ?

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3763
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Post autor: faultfett »

Czulu pisze:nawet dwoch takich panow (btw bylbym zobowiazany jakby mi ktos napisal jakiego Sitha ma ten kostium przedstawiac).
To jest - o ile mnie pamięć nie myli - pani :mrgreen: , znaczy Sithowa Siostra Nocy, a strój wzorowany na figurce z Minisów Wizardów ;)
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Czulu pisze:Moje pytanie jest nastepujce, otoz, na pierwszej stronie Mike podal link w ktorym zamieszczone sa zdjecia kostiumow czlonkow 501st L., twierdzac co nastepuje:
[...]Jednakze, kilka postow dalej, stwierdzil ze kostium Nihilusa nie jest akceptowany w organizacji. Wiec jak to z tym w koncu jest ?
Witam,

Gwoli scislosci Fault_Fett raczyla juz rozwiac Twoje watpliwosci zwiazane z jedna czescia pytania :), za co jej dziekuje, ja postaram sie to uczynic z druga. Wszystko to co napisalem wczesniej jest aktualne, tzn. jesli masz stworzony kostium konkretnego bohatera-bad guy'a z SW, takze z EU, to praktycznie nie ma zadnego problemu, by stac sie czlonkiem Legionu, oczywiscie pod warunkiem, iz taki kostium jest w pelni profesjonalnie wykonany.

Z moich obserwcji wynika, iz dwie postacie z EU sa niezwykle popularne w ostatnim czasie: Darth Nihilus i Darth Revan, a zwlaszcza ten pierwszy i nic nie stoi na przeszkodzie, zeby posiadajac ten kostium, moc wstapic w szeregi 501 :)
Awatar użytkownika
baji
Posty: 14
Rejestracja: 26 lut 2006, 20:20
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa

Post autor: baji »

Witam! Jestem nowy tutaj dlatego przepraszam jeśli w złym miejscu pisze tego posta :oops: .
Mam dopiero 14 lat :lol: ale już przymierzam się do kupna zbroji i dołączenia do 501st. Mam prośbe czy możecie mi powiedzieć gdzie można kupić zbroję klonów z II i III epizodu.
Interesują mnie szczególnie zbroje:

2 Kompanii Powietrznodesantowej http://outerrim.pl/modules.php?name=Encyclopedia&t=779
i
212 Batalionu Szturmowego http://outerrim.pl/modules.php?name=Encyclopedia&t=768

Z góry bardzo dziekuje i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

Wiesz co istnieje topick na temat zbroji clonetroopera :roll:


http://www.polishoutpost.com/forum/viewtopic.php?t=73
Obrazek
Awatar użytkownika
Lord Sith Czesiu
Posty: 20
Rejestracja: 22 lut 2006, 15:15
Lokalizacja: Ł-nica

Post autor: Lord Sith Czesiu »

Witam czy mogłbym wstąpic do PO ze strojem Luke'a Dark Jedi ?? pytam bo Asajj Ventress jest dark jedi i widziałem na ją fotach w odpowiedzi w ytym poscie z gory thx :)
"Mój mrok, moja nienawiść jest nieskończona, twoje żołnierzyki nie pomogą ci wygrać tej bitwy"
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Lord Sith Czesiu pisze:Witam czy mogłbym wstąpic do PO ze strojem Luke'a Dark Jedi ?
Wiem, że jakiś czas temu była osoba z tym strojem w 501, ale widzę jej aktualnie. Podejrzewam, że posiadacz takiego stroju mógłby zostać przyjęty, ale nie mogę tego zagwarantować, gdyż widziałem dyskusję, w której padł argument, iż Luke w Dark Empire nie był tak naprawdę w 100% Dark Jedi.
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

TK-1410 pisze:... gdyż widziałem dyskusję, w której padł argument, iż Luke w Dark Empire nie był tak naprawdę w 100% Dark Jedi.
I ja się pod tym argumentem podpisuje nogami, rękami i czym tylko się da. Wiekszosc Fanów nie rozumie istoty tego komiksu, a jasne jest że Luke nie jest tam Dark Force Userem - gdyby tak było, nie nawróciłby się tak łatwo... to taki mały offtopic odnośnie mojego ulubionego komiksu :).
Obrazek

My life frozen at zero!
Czulu
Posty: 18
Rejestracja: 13 lut 2006, 23:02

Post autor: Czulu »

Zawsze mozna sie przebrac za cloned emperora - jak Thomas Spanos (nb - miazdzy system 8) ).

A co do Venres to chyba cos Ci sie pomylilo Mike, ja tam wiedze sporo osob tak przebranych (lysa glowa, biala skora - chyba to nie swiety Mikolaj ?).
Mara Jade tez chyba nie byla specjalnym DS userem skoro po smierci imperatora bez zenady weszla w konszachty z Jedi Skywalkera.
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

Czulu pisze:Mara Jade tez chyba nie byla specjalnym DS userem skoro po smierci imperatora bez zenady weszla w konszachty z Jedi Skywalkera.
Vader też zdradził i co z tego ?
Obrazek

My life frozen at zero!
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Czulu pisze:A co do Venres to chyba cos Ci sie pomylilo Mike, ja tam wiedze sporo osob tak przebranych (lysa glowa, biala skora - chyba to nie swiety Mikolaj ?).
A czemu miałoby ich nie być? Nie wiem co miałoby mi się pomylić? :) Asajj jest w końcu Dark Jedi.
Czulu pisze:Mara Jade tez chyba nie byla specjalnym DS userem skoro po smierci imperatora bez zenady weszla w konszachty z Jedi Skywalkera.
W moim odczuciu była jak najbardziej, dopiero później "przeszła na LS". Zresztą nie zamierzam toczyć polemiki, dotyczącej faktów oczywistych. Po prostu była "bad girl" i tyle.
Czulu
Posty: 18
Rejestracja: 13 lut 2006, 23:02

Post autor: Czulu »

Mike pisze:A czemu miałoby ich nie być? Nie wiem co miałoby mi się pomylić? Smile Asajj jest w końcu Dark Jedi.
Wydawalo mi sie ze gdzies pisales ze ten kostium odpada, widocznie mi sie przywidzialo, never mind.
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

Takie pytanka mi się zrodziły w umyśle:

Czy trzeba mieć polskie obywatelstwo aby wstapić do Polish Outpostu ?

Czy można należeć równocześnie do PO i na France Garnizon ?

z góry gr8 thx za odp. :)
Obrazek

My life frozen at zero!
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

JORUUS pisze:Czy trzeba mieć polskie obywatelstwo aby wstapić do Polish Outpostu ?
Nie, trzeba po prostu zamieszkiwać teren Rzeczypospolitej Polskiej.
JORUUS pisze:Czy można należeć równocześnie do PO i na France Garnizon ?
Nie, w danym momencie można przynależeć tylko do jednego garniozonu/outpostu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Eagle Base & Polish Garrison”