Przyjęcie

Forum, na którym można zadawać pytania dotyczące działalności Legionów
ceta
Polish Garrison Retired
Posty: 255
Rejestracja: 25 maja 2005, 8:05

Post autor: ceta »

TK-1410 pisze:Nie, w danym momencie można przynależeć tylko do jednego garniozonu/outpostu.
A tak z ciekawości: jakby się ktoś wyprowadził? To co wtedy? Ma się wypisać z jednego i wpisać do drugiego? W samym 501 już jest tylko kwestia jednej zmiany nazwy...
There is no weakness, there is the Dark Side
___________
DZ 3320 Guri
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

ceta pisze:A tak z ciekawości: jakby się ktoś wyprowadził? To co wtedy? Ma się wypisać z jednego i wpisać do drugiego?
Dokładnie tak. Osoba, która na stałe zmienia miejsce zamieszkania, powinna zmienić również garnizon/outpost na właściwy, który stacjonuje w miejscu docelowym.
Awatar użytkownika
Bovnik.
Posty: 18
Rejestracja: 23 maja 2006, 19:52

Post autor: Bovnik. »

A czy jak się jest Stormtrooperem, to trzeba mieć blaster E-11 lub strzelbę DLT 20A czy może być broń używana np. przez Imperialnych zwiadowców na skuterach, albo używany przez Imperialnych Oficerów DL-44?
Fuck the System!!!

War! Fuck The System! War! Fuck the System Fuck the System!
War! Fuck The System! War! Fuck the System Fuck the System!
I need to fuck the sys.
I need to fuck the sys
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Bovnik. pisze:A czy jak się jest Stormtrooperem, to trzeba mieć blaster E-11 lub strzelbę DLT 20A?
Tak, dokładnie. Lub też inna broń używaną przez szturmowców, tudzież sandtrooperów.
Wolfen
Posty: 18
Rejestracja: 20 maja 2005, 20:55
Lokalizacja: Lusankya
Kontaktowanie:

s

Post autor: Wolfen »

Cholera, jeszcze 2 lata musze czekac :/
"Mike, znaczy Szturmowiec. Mike, znaczy Polish Outpost"
Awatar użytkownika
CALIA
Posty: 33
Rejestracja: 25 cze 2006, 0:13

Post autor: CALIA »

TK-1410 pisze:
ceta pisze:A tak z ciekawości: jakby się ktoś wyprowadził? To co wtedy? Ma się wypisać z jednego i wpisać do drugiego?
Dokładnie tak. Osoba, która na stałe zmienia miejsce zamieszkania, powinna zmienić również garnizon/outpost na właściwy, który stacjonuje w miejscu docelowym.

Chciałabym dołączyć do Polish Outpost. Jestem obywatelką polską w chwili obecnej mieszkającą w USA, nie jest to stałe miejsce zamieszkania, tak więc ; czy mogę dołączyć do PO, czy muszę w Stanach ? Dziękuję za odpowiedź :)
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

CALIA pisze:Chciałabym dołączyć do Polish Outpost. Jestem obywatelką polską w chwili obecnej mieszkającą w USA, nie jest to stałe miejsce zamieszkania, tak więc ; czy mogę dołączyć do PO, czy muszę w Stanach ? Dziękuję za odpowiedź :)
Myślę, że nie powinno to stanowić najmniejszego problemu, pod warunkiem, że domyślnie planujesz powrót do Polski :). Zresztą część osób znajdujących się w naszych szeregach jest w chwili obecnej za granicą. Po bliższe informacje zapraszam na priva.
Awatar użytkownika
Rif
Polish Garrison
Posty: 791
Rejestracja: 23 lut 2005, 19:00
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Rif »

CALIA pisze:Chciałabym dołączyć do Polish Outpost. Jestem obywatelką polską w chwili obecnej mieszkającą w USA, nie jest to stałe miejsce zamieszkania, tak więc ; czy mogę dołączyć do PO, czy muszę w Stanach ? Dziękuję za odpowiedź :)
Fajnie, z jaką postacią chcesz wstąpić? :)
Loyalty Never Dies
2009: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
2010: Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
CALIA
Posty: 33
Rejestracja: 25 cze 2006, 0:13

Post autor: CALIA »

Cieszę się :D Przygotowuję biker scouta, mam już zbroje ze Studios Creations i hełm Altmana. Całość powinna być gotowa już w lipcu :D
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

Extra :D powodzenia w składaniu
całej zbroji :) miło że do Po dołaczy pierszwa kobieta z pancerzem na ramionach 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Piett
Polish Garrison Retired
Posty: 91
Rejestracja: 14 sty 2006, 15:32
Lokalizacja: Raszyn

Post autor: Piett »

Mike mam pytanie odnośnie strojów Sithów i Mrocznych Jedi.
Mówiłeś że muszą być przedstawione konkretne postacie ale czy gdyby ktoś chciał wstąpić w jakimś charakterystycznym wdzianku np. Reborna z "Jedi Academy" to zostałby przyjęty :?:
-Bounty hunters,we don't need that scum.
Those Rebels won't escape us.
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Admirał Piett pisze: Mówiłeś że muszą być przedstawione konkretne postacie ale czy gdyby ktoś chciał wstąpić w jakimś charakterystycznym wdzianku np. Reborna z "Jedi Academy" to zostałby przyjęty :?:
Dokładnie, muszą to być konkretne postacie, a Reborn taką nie jest.
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Eagle Base
Posty: 2430
Rejestracja: 15 lis 2005, 2:23
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Post autor: ShVagYeR »

TK-1410 pisze:Dokładnie, muszą to być konkretne postacie, a Reborn taką nie jest.
A szturmowcy to konkretne postacie? :shock:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pazdzioch
Polish Garrison Retired
Posty: 445
Rejestracja: 20 cze 2006, 9:45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pazdzioch »

owszem. Mają swój numer indetyfikacyjny zarówno w "prawdziwym" świecie Star Wars jaki i w świecie fanów. Reborn primo jest postacią z Jedi Academy czyli naprawdę luźno połączoną ze Światem Star Wars tak jak większość gier wydanych przez stajnię Lucas Arts (nasz kochany Kyle:P)Secundo ideą 501 jest posiadanie strojów, dzięki któym możnaby było zagrać w filmie. Jak mi pokażesz reborna w którejkolwiek z 6 części masz u mnie skrzynkę :P
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Post autor: Falcon »

A co ma do tego film? - a widzialeś w nim Kanosa, Guri czy Malaka?
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Eagle Base & Polish Garrison”