Akcje Mikołajkowe

Spotkania, konwenty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Voo Yo
Posty: 65
Rejestracja: 21 lip 2009, 12:47
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Akcje Mikołajkowe

Post autor: Voo Yo »

Takie posty wkleję wszędzie gdzie się da, aby zmobilizować jak największą grupę przyjaznych wszystkim naszym akcjom członkom organizacji kostiumowych. Bardzo proszę o wyrażenie wszystkich chętnych opinii, a także wszystkich pomysłów, ewentualnych terminów, tak by można było zmobilizować w odpowiednich terminach jak największą kadrę. By ewentualnie transportować się z miejsca na miejsce za pośrednictwem innych, by dostosować każdemu chętnemu możliwość wzięcia udziału w akcji charytatywnej. I tu prośba do poszczególnych członków organizacji 501st z różnych miast by zgłaszali chęć organizacji przedsięwzięcia w swoich miastach. My ze swojej strony wraz z innymi chętnymi zrobimy wszystko by akcje odniosły skutek. Akcję mają się odbyć na większą skalę. I tu prośba członków serwisu Star-wars.com.pl, żeby Ci co mają taką możliwość poinformowały media o naszym przedsięwzięciu. Tak by akcja miała szeroki rozgłos i długo się o niej mówiło. To jest warunek, który musielibyśmy spełnić, aby w przyszłości i w kolejnych akcjach nasi sponsorzy akcji Mikołajkowej stali się bardziej hojniejsi. Powiem jedno bardzo im się podoba to co robimy, dostajemy wiele pozytywnych opinii. Tylko martwi ich jedno że nie wychodzimy po za nasze serwisy. Trzeba by jakoś to logistycznie rozegrać. Ja ze swojej strony jestem w stanie ruszyć Telewizję Łódź, TVN lokalny będę z nimi rozmawiał pod koniec tego tygodnia jak już będę znał więcej szczegółów. A także Express Ilustrowany, może nawet Metro. Nasze akcję będzie wspierać HASBRO, EGMONT, HACHETTE, SUPERSERIE. I tak w Łodzi Fundacja Kolorowy Świat i Centrum Wsparcia Terapeutycznego. W Łodzi zamierzamy odwiedzić z prezentami dzieci z przedszkola z porażeniem Mózgowym jest ich ok. 15. Tutaj oprócz tego że będziemy w strojach i podarkach nie musimy nic robić to wystarczy. Centrum Wsparcia Terapeutycznego przydałby się jakiś pokaz, konkurs. A także Centrum Zdrowia Matki i blok onkologii dziecięcej tutaj jakiś pokaz plus może czytanie jakiegoś fragmentu książki z Wojen Klonów. Tym by się zajęła Zuza.
Przedszkole nr 70. Prawdopodobnie to samo co w Centrum Matki Polki. Z przedszkolem jeszcze nie rozmawiałem mam nadzieję że przyłączą się do naszych akcji ze swoimi sponsorami. Zobaczymy, najpierw muszę wiedzieć na kogo mamy liczyć. Max pod 2h w każdym z tych miejsc. Szpital można zostawić na późne godziny popołudniowe.

I tak ze strony star-wars.com.pl w akcjach w Łodzi będą uczestniczyć

VooYo jako RC lub Sith Trooper to zależy jak tam kolejki w lakierni proszkowej ponieważ swoją zbroję RC postanowiłem przerobić na black.
Zuza jako Mara Jade.
Krulik jako Jedi.
...................................
i prawdopodobnie MrFett jako Darth Vader
Tutaj liczymy także na innych chętnych.

My ze swojej strony jeśli uda nam się wszystkim to tak zorganizować by terminy się nie nakładamy. Możemy pomóc w akcjach w Toruniu, Warszawie, Bydgoszczy, a może nawet Poznaniu. Myślałam nawet o wypadzie do Szczecina w mniejszym składzie by pomóc M@sce, który jest pomysłodawcą i inicjatorem akcji, a także zaraził mnie ideą. Ja tylko staram się to zorganizować w większej skali i zmobilizować odpowiednie siły by był większy rozgłos. A także by więcej sponsorów się do nas przyłączyło. Tak jak pisałem, ja już załatwiłem Hasbro itd.

Akcje trzeba tak zaplanować by zacząć od 1 grudnia i skończyć maks na 18 grudnia. Musicie wiedzieć że jest bardzo dobry okres na promocję naszych organizacji, a także gorący okres handlowy dla naszych sponsorów. Mu ze swojej strony dodatkowo jesteśmy w stanie zapewnić jeszcze 300 dmuchanych mieczy świetlnych. Bajki i gry dla dzieci na płytach CD i DVD, a także oprócz tego co dośle Hachette. Wydawnictwa tej firmy, które zostały nam przekazane w ramach wymiany Barterowej w zamian za promocję ich książek w naszym serwisie i Star-Wars.com.pl dokłada do akcji jeszcze ze swojej puli nagród przeznaczonych na konkursy inne gadżety Hasbro.
Wszystkiego na łączną kwotę ok 4000 zł. To już nasze rezerwy.

Co do zwrotów kosztów za przejazdy sami wiecie jak to jest. Do tej pory nie dostałem od Skry Bełchatów pomimo tego że miałem obiecane. A już o wynagrodzeniu nie wspomnę. Myślę że jest to dobry czas i okazja do tego by się polansować i zrobić dobry grunt pod przyszłą współpracę z naszymi sponsorami. A o planach powiem tylko zainteresowanym na spotkaniach jakie z nimi w trakcie naszej akcji uda nam się zorganizować. I nie piszę tu akcjach Smykowych. Tylko o czymś zupełnie nowym i świeżym, a przede wszystkim większym i medialnym.

Ja ze swojej strony postaram się jeszcze zmobilizować do naszej akcji innych sponsorów, a także Międzynarodowe Targi Łódzkie. Trzeba się spieszyć bo czasu na organizację czegokolwiek o tak dużej skali nie zostało dużo. Po pierwsze muszę wiedzieć w jakich miastach planujemy to zrobić żeby poinformować o tym media.
A po drugie trzeba by było wymyśleć jakieś chwytliwe i medialne hasło. Tak byśmy mieli wspólną prasę w całym kraju. Myślałem o .... sam nie wiem wiem liczę na Waszą pomoc. Niech Moc zawsze będzie z nami.
Obrazek
http://star-wars.com.pl - MOCny serwis
REPUBLIC Commando Project - 95%
Starkiller Project TFU: USE - 65%
Sith Trooper Project własny - 100%
Storm Trooper Project - 90%
Clone Trooper - Episode III - 100%.
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5084
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: Akcje Mikołajkowe

Post autor: Falcon »

Proszkowo to ci plastiku malować nie radze ;]
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
Voo Yo
Posty: 65
Rejestracja: 21 lip 2009, 12:47
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Akcje Mikołajkowe

Post autor: Voo Yo »

Ni o takie odpowiedzi prosiłem ;)
Obrazek
http://star-wars.com.pl - MOCny serwis
REPUBLIC Commando Project - 95%
Starkiller Project TFU: USE - 65%
Sith Trooper Project własny - 100%
Storm Trooper Project - 90%
Clone Trooper - Episode III - 100%.
Awatar użytkownika
Vissan
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1386
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:16

Re: Akcje Mikołajkowe

Post autor: Vissan »

Ale fakt faktem, ciekaw jestem jak będą chcieli wygrzać potem ten lakier. Podejrzewam że Voo Yo maluje w lakierni jednak normalnie tą zbroję, a nie proszkowo :P
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Akcje Mikołajkowe

Post autor: TI-1415 »

Jak wsadzą do pieca to wyjdzie jedna wielka kuuuupppaaaaaaaaaaaaaaa :lol: hehhehehehee
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3772
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: Akcje Mikołajkowe

Post autor: faultfett »

My z FLC podłączamy się pod odwiedziny mikołajkowe w szpitalu dziecięcym na Niekłańskiej w Warszawie - yularen dogrywa szczegóły, więc pewnie wkrótce będzie już dokładnie wiadomo co i jak, zresztą wspominał, że też deklarowaliście swój udział.
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
Voo Yo
Posty: 65
Rejestracja: 21 lip 2009, 12:47
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Akcje Mikołajkowe

Post autor: Voo Yo »

Tak jak najbardziej, ale jak pisałem musimy wszyscy dograć szczegóły bo zaplanowałem kilka takich akcji, ale jak najmniej w Warszawie ;) Ponieważ w Warszawie plastiki nie są już atrakcją ;). Trzeba dotrzeć do tych miejsc żeby pokazać innym jak można się fajnie bawić w Gwiezdne Wojny. Jak mówiłem, gdy wszystko dogramy czasowo to jak najbardziej my ze swojej strony pojawimy się w 4 miejscach w łodzi i jak już wiem w jednym miejscu w Warszawie. Czyli mamy do obskoczenia i do obdzielenie 5 miejsc. A 6 w Szczecinie, tam prawdopodobnie jak sie nie uda dojechać, przekażemy prezenty M@sce za pomocą kuriera. YangObi wspominał na Forum EO, że bardzo chętnie zaangażowałby się w taką akcję we Wrocławiu, kto będzie mu w stanie pomóc? Co do lakierni i plastkiku to nie ma mowy o wygrzewaniu lakieru w w ysokich temperaturach wiem że lakier będzie schnął przez 2 tygodnie w temperaturze 24 stopni C. Taką informację otrzymałęm. Tak żeby wrócić do tematu, a nie zajmować się tym jak mogą mi zepsuć zbroję :D
Obrazek
http://star-wars.com.pl - MOCny serwis
REPUBLIC Commando Project - 95%
Starkiller Project TFU: USE - 65%
Sith Trooper Project własny - 100%
Storm Trooper Project - 90%
Clone Trooper - Episode III - 100%.
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Akcje Mikołajkowe

Post autor: TI-1415 »

Fault_Fett pisze:My z FLC podłączamy się pod odwiedziny mikołajkowe w szpitalu dziecięcym na Niekłańskiej w Warszawie - yularen dogrywa szczegóły, więc pewnie wkrótce będzie już dokładnie wiadomo co i jak, zresztą wspominał, że też deklarowaliście swój udział.
Nie no :D to już jest wielka porażka :D Baron Pilot dowiaduję się jak zwykle na końcu :D
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
yularen
Polish Garrison
Posty: 2225
Rejestracja: 05 cze 2009, 11:14
Lokalizacja: Warszawa
TKID: 8098

Re: Akcje Mikołajkowe

Post autor: yularen »

Na razie szpital na Niekłańskiej jest w fazie załatwiania. Jak będę miał chociaż trochę konkretów to napewno dam info na forum
"Are all Jedi so reckless?"
"Just the good ones."
________________________
Proud Member since 2009
Awatar użytkownika
Voo Yo
Posty: 65
Rejestracja: 21 lip 2009, 12:47
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Akcje Mikołajkowe

Post autor: Voo Yo »

Telewizja Polska (TVP) będzie robiła reportaż o naszej akcji, poza tym chcą nam patronować nie tylko przy Akcji Mikołajkowej. Pozdrawiam, także liczę na Wasz odzew i pomoc na większą skalę.
Obrazek
http://star-wars.com.pl - MOCny serwis
REPUBLIC Commando Project - 95%
Starkiller Project TFU: USE - 65%
Sith Trooper Project własny - 100%
Storm Trooper Project - 90%
Clone Trooper - Episode III - 100%.
Awatar użytkownika
Voo Yo
Posty: 65
Rejestracja: 21 lip 2009, 12:47
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Akcje Mikołajkowe

Post autor: Voo Yo »

No cóż w takim razie będę musiał znaleźć ludzi z poza PG. Dziękuję za uwagę.

Pierwsza akcja Mikołajkowa prawdopodobnie 10.01.10 na Imprezie w Czechowicach kolejna 23 stycznia w Toruniu.
Obrazek
http://star-wars.com.pl - MOCny serwis
REPUBLIC Commando Project - 95%
Starkiller Project TFU: USE - 65%
Sith Trooper Project własny - 100%
Storm Trooper Project - 90%
Clone Trooper - Episode III - 100%.
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6116
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Akcje Mikołajkowe

Post autor: Jok »

Vo Yoo a Ty nie wiesz ze bedziemy w Czechowicach ?;]
Awatar użytkownika
Voo Yo
Posty: 65
Rejestracja: 21 lip 2009, 12:47
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Akcje Mikołajkowe

Post autor: Voo Yo »

Wiem, że będziemy, ale staram się zorganizować Akcję w lokalnym szpitalu dziecięcym przed godz. 12.00. O 12 pojawię się na miejscu gdzie zacznie się Orkiestra. Jak się uda liczę że pomogą nam w tym obecni już na miejscu z 501st. Wszystko jest w trakcie dogadywania. Czekam na maila w tej sprawie.
Obrazek
http://star-wars.com.pl - MOCny serwis
REPUBLIC Commando Project - 95%
Starkiller Project TFU: USE - 65%
Sith Trooper Project własny - 100%
Storm Trooper Project - 90%
Clone Trooper - Episode III - 100%.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy”