TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Szturmowcy, Death Trooperzy
http://www.whitearmor.net/forum/
ODPOWIEDZ
yularen
Polish Garrison
Posty: 2225
Rejestracja: 05 cze 2009, 11:14
Lokalizacja: Warszawa
TKID: 8098

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: yularen »

Smok pisze:To ja moze wtrace swoje 3 grosiki dobrze? Istnieje polska alternatywa (co okazalo sie przy okazji zamawiania przeze mnie innych butow) - proponuje wejsc na strone http://www.sztyblety.pl/sztyblety.htm i obejrzec sobie sztyblety S-100. Ceny nie znam (choc powinna byc nizsza niz amerykanska), ale wiem ze moga zostac wykonane z bialej skory i zapewne z biala guma :)
Dowiadywałem się u nich jakiś czas temu i:
-cena butów ok.200 PLN plus koszty przesyłki
-problem jest z biała gumą, robią tylko z czarną.

Może coś się do teraz zmieniło.
"Are all Jedi so reckless?"
"Just the good ones."
________________________
Proud Member since 2009
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: TI-1415 »

Czytam ,Czytam :!: Robicie borutę z tymi malowanymi butami :?: Sand i Storm w malowanych kamaszach :! : Szlag mnie trafia jak czytam te wyjscia awaryjne :!:
Nie ma to jak PROFESJONALIZM :!: :!: :!: Macie szczęscie że nie jestem GML :!: :!: :!:

ludzie jesteśmy NAJ a NAJ ,jak sama nazwa wskazuje " NAJLEPSZY " i nie ma możliwości na żadne ustępstwa :wink: albo robimy cos PERFECT albo DUPA I wypad do przedszkola .
Taka jest prawda i dziwie się że w tym temacie nie wypowiedział sie nasz nowy GML :!:
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6116
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: Jok »

wiecie co farbowanie skory jest bardzo ciezkie. nie wiem czy takich butow nie trzeba by czyms pierw wytrawic zeby taka farba w ogole go zlapala. Podejrzewam ze gotowe buty sa zaimpregnowane czyms, co innego surowa skóra. Tak czy siak watpie zeby to wyszlo tak ladnie jak fabrycznie biale buty wiec zgadzam sie z baronem ;)
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: MrFett »

Baronie - mówisz i masz.

Skórzane sztyblety są na surową skórę pokryte czarną jakby bejcą , a na to idzie jeszcze przeźroczysta powłoka ochronna. Jedyne czego możemy się pozbyć to tej powłoki ochronnej - czarnej farby już nie. Co za tym idzie farba używana do takiego malowania jest farbą powierzchniową. Wiąże się z marną teksturą powierzchni ,ale w tym przypadku to nie problem akurat bo buty są w miarę gładkie. Prawdziwie zajebisty efekt zacznie się jak nagolenniki zaczną ocierać o buta i będą zdzierać farbę. Pięknie będzie to wyglądało.
Poza tym w przypadku sztybletów - kup tanie a nogi ci od potu odpadną po jednym troopingu więc i tak jakąś kasę trzeba będzie zainwestować w dobre buty.

Ja nie widzę tutaj sensu kombinowania bo i po co. 130 dolarów za buty to jest moim zdaniem naprawdę nic - biorąc pod uwagę ,że kupujemy coś sprawdzonego i dobrego.

I co śmieszne - storm jest chyba kostiumem ,który ma najbardziej przetarte szlaki i śmieszne jest akurat tutaj szukać jakiś alternatywnych rozwiązań.


I żeby nie było - nie neguje malowania skóry - ale nie do wszystkiego to się nadaje.
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
Awatar użytkownika
VieViur
Polish Garrison
Posty: 409
Rejestracja: 27 lut 2011, 14:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: VieViur »

TI-1415 pisze:Czytam ,Czytam :!: Robicie borutę z tymi malowanymi butami :?: Sand i Storm w malowanych kamaszach :! : Szlag mnie trafia jak czytam te wyjscia awaryjne :!:
Nie ma to jak PROFESJONALIZM :!: :!: :!: Macie szczęscie że nie jestem GML :!: :!: :!:

ludzie jesteśmy NAJ a NAJ ,jak sama nazwa wskazuje " NAJLEPSZY " i nie ma możliwości na żadne ustępstwa :wink: albo robimy cos PERFECT albo DUPA I wypad do przedszkola .
Taka jest prawda i dziwie się że w tym temacie nie wypowiedział sie nasz nowy GML :!:
Fiu fiu fiu... Nie wiedziałem, że odświeżając ów wątek po ponad roku wywołam taką burzę :)

Ale jestem bardzo wdzięczny za zabranie głosów i pisanie postów. Jak widać czasem warto wrócić do jakiegoś tematu, bo przez rok mogło się coś zmienić :)

Baron - masz rację: "albo robimy cos PERFECT albo DUPA" i choć jestem tu świeży, to przemawia to do mnie w 100%! :D
yularen pisze:
Smok pisze:To ja moze wtrace swoje 3 grosiki dobrze? Istnieje polska alternatywa (co okazalo sie przy okazji zamawiania przeze mnie innych butow) - proponuje wejsc na strone http://www.sztyblety.pl/sztyblety.htm i obejrzec sobie sztyblety S-100. Ceny nie znam (choc powinna byc nizsza niz amerykanska), ale wiem ze moga zostac wykonane z bialej skory i zapewne z biala guma :)
Dowiadywałem się u nich jakiś czas temu i:
-cena butów ok.200 PLN plus koszty przesyłki
-problem jest z biała gumą, robią tylko z czarną.

Może coś się do teraz zmieniło.
O malowaniu butów już nikt zatem nie mówi, a ja, z ciekawości i dla świętego spokoju, napiszę do tej firmy i zobaczę co u nich słychać w temacie białych sztybletów :)
Imperial duty:
2011: TK x3 2012: TK x3 Vader x1 2013: TK x4 2014: TK x3
2015: TK x3 2016: TK x1 2017: TK x2 2018: TK x1
Smok
Polish Garrison Retired
Posty: 581
Rejestracja: 07 paź 2010, 12:44

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: Smok »

Jesli moge cos zasugerowac to radzilbym raczej zadzwonic do nich :) to znacznie ulatwi wymiane mysli :) Aha ... i jeszcze jedna rada - jesli bedziecie tam zamawiac to raz ze dobrze pomierzyc sobie stope (buty robione sa na miare), a dwa to zaznaczyc ze buty przeznaczone beda do chodzenia a nie jazdy konnej :)
Minister Zdrowia ostrzega! Uwaga Smok! Bliski kontakt może powodować nerwice, stany depresyjne i myśli samobójcze.
Przed zastosowaniem przeczytaj ulotke, porozmawiaj z przyjacielem i koniecznie skonsultuj się ze swoim psychiatrą. Have A Nice Day :P
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: ARAKYEL »

Napiszę to co pisałem na początku TK boots, jestem posiadaczem także cabootsów i zarówno wyglądem jak i wygodą dominują tkbootsy. koniec amen kropka...jak ktoś chce mam białe kalosze na zbyciu. amen
yularen
Polish Garrison
Posty: 2225
Rejestracja: 05 cze 2009, 11:14
Lokalizacja: Warszawa
TKID: 8098

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: yularen »

yularen pisze:
Smok pisze:To ja moze wtrace swoje 3 grosiki dobrze? Istnieje polska alternatywa (co okazalo sie przy okazji zamawiania przeze mnie innych butow) - proponuje wejsc na strone http://www.sztyblety.pl/sztyblety.htm i obejrzec sobie sztyblety S-100. Ceny nie znam (choc powinna byc nizsza niz amerykanska), ale wiem ze moga zostac wykonane z bialej skory i zapewne z biala guma :)
Dowiadywałem się u nich jakiś czas temu i:
-cena butów ok.200 PLN plus koszty przesyłki
-problem jest z biała gumą, robią tylko z czarną.

Może coś się do teraz zmieniło.
Właśnie dostałem informację z tej firmy - mają białą gumę. Czyli jest to polska alternatywa.
"Are all Jedi so reckless?"
"Just the good ones."
________________________
Proud Member since 2009
Smok
Polish Garrison Retired
Posty: 581
Rejestracja: 07 paź 2010, 12:44

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: Smok »

To ja jeszcze dorzuce tylko do tego informacje ze jak zamawialem oficerki to czas realizacji zamowienia (od zlozenia do otrzymania paczki) wyniosl tydzien ...
Minister Zdrowia ostrzega! Uwaga Smok! Bliski kontakt może powodować nerwice, stany depresyjne i myśli samobójcze.
Przed zastosowaniem przeczytaj ulotke, porozmawiaj z przyjacielem i koniecznie skonsultuj się ze swoim psychiatrą. Have A Nice Day :P
Awatar użytkownika
Wotan
Polish Garrison Retired
Posty: 136
Rejestracja: 07 sty 2011, 15:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: Wotan »

Proponuje od czasu do czasu przeszukiwać ebay. Ja miesiąc temu dorwałem za 70$ CABootsy od oficjalnego sprzedawcy :) Pewnie jakąś wyprzedaż mieli .
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: TD-1408 »

Skoro firma robi sztyblety z białej skóry, ma białą gumę, to może watro zaryzykować :P Caboots'y, są OK, ale strasznie wyją, i chodzi się w nich jakby wyściełane były deską :P
Ja w przyszłym roku będę szukać alternatywy dla siebie...
Obrazek
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: TI-1415 »

TD-1408 pisze: Ja w przyszłym roku będę szukać alternatywy dla siebie...
Pewnie takie :wink: Przynajmniej nie poci się w nich stopa :lol:
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: TD-1408 »

Całkiem możliwe :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
VieViur
Polish Garrison
Posty: 409
Rejestracja: 27 lut 2011, 14:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: VieViur »

TI-1415 pisze:
TD-1408 pisze: Ja w przyszłym roku będę szukać alternatywy dla siebie...
Pewnie takie :wink: Przynajmniej nie poci się w nich stopa :lol:
Baron, no co Ty - to odpada! Nie spełnia wymogów PG - przecież nie są białe :lol:
TD-1408 pisze:Skoro firma robi sztyblety z białej skóry, ma białą gumę, to może watro zaryzykować :P Caboots'y, są OK, ale strasznie wyją, i chodzi się w nich jakby wyściełane były deską :P
Ja w przyszłym roku będę szukać alternatywy dla siebie...
No cóż, w takim razie może będę BETA-testerem i zaryzykuję buty od nich :) Jeszcze zobaczę, jak się z nimi zdzwonię, bo na mejla widzę łobuzy nie odpisali. Tak jak radził Smok via telefon będzie lepiej.
yularen pisze: Właśnie dostałem informację z tej firmy - mają białą gumę. Czyli jest to polska alternatywa.
Yularen, a Ty jaką drogą się z nimi kontaktowałeś?

I pytanie do ogółu: czy ktoś jeszcze byłby chętny w tej firmie zamówić botki? Może jak będzie nas kilka osób, to wytargujemy jakiś rabacik, hmm? :)
Imperial duty:
2011: TK x3 2012: TK x3 Vader x1 2013: TK x4 2014: TK x3
2015: TK x3 2016: TK x1 2017: TK x2 2018: TK x1
yularen
Polish Garrison
Posty: 2225
Rejestracja: 05 cze 2009, 11:14
Lokalizacja: Warszawa
TKID: 8098

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: yularen »

stormtrooper_79 pisze: ......
Yularen, a Ty jaką drogą się z nimi kontaktowałeś?

I pytanie do ogółu: czy ktoś jeszcze byłby chętny w tej firmie zamówić botki? Może jak będzie nas kilka osób, to wytargujemy jakiś rabacik, hmm? :)
Telefonicznie - jest na ich stronie.
"Are all Jedi so reckless?"
"Just the good ones."
________________________
Proud Member since 2009
ODPOWIEDZ

Wróć do „First Imperial Stormtrooper Detachment”