KOPIA HEŁMU SDS JUŻ W POLSCE

Szturmowcy, Death Trooperzy
http://www.whitearmor.net/forum/
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Post autor: Falcon »

Anakin pisze: Jak tak dalej pójdzie to pewnie za 4 lata będzie Polish Outpost nie kilkunastu lecz kilkudziescięciu ludzi z profesjonalnymi strojami :D
Ładnie, łądnie :D, w takim tempie to niedługo będzie koniec z Polish Outpostem :P
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
szturmowiec 66
Posty: 58
Rejestracja: 06 gru 2005, 0:03
Kontaktowanie:

Post autor: szturmowiec 66 »

TK-1410 pisze: Wlasnie, prosze miec rowniez na uwadze fakt, iz jest to wierna kopia helmu ANH Stunt z SDS, tylko duzo, duzo tansza. Jedynie moze nie swieci sie az tak mocno, ale poza tym jest super, a poza tym pasuje do zbroi FX i o to chodzi.

Święta prawda ! Tym bardziej że zbroja FX jest również w planach. Obecnie jestem w trakcie tworzenia własnej firmy ( lada dzień uroczyste otwarcie :D ) Na ten cel poszły wszystkie oszczędności i dlatego na razie muszę się zadowolić tylko hełmem. Jak wszystko ruszy i będzie przynosiło przyzwoite zyski to na pewno nie będę się długo zastanawiał nad kupnem reszty.

TK-1410 pisze:Naturalnie, ze tak :)
Wielkie dzięki !
TK-1410 pisze:Mysle, ze jak obetnie sie jedno zero, to bedzie juz dla niej cena ok ;)

OOOoo na pewno ! Mało tego ,znamy się już 14 lat i doskonale wie że SW to całe moje życie. Myślę że nawet miała by wyrzuty sumienia że sama nie wpadła na pomysł by sprawić mi tak wspaniały prezent za " taką " cenę :wink:
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Post autor: TD-1408 »

podziekowania dla TK-1410 za sprowadzenie mi hełmu.
hełm faktycznie jest świetny! Złozenie było dość proste,
ale przy malowaniu grila ręce mi latały jak pijakowi !
w lutym-marcu planuje zakup reszty potrzebnych rzeczy dla Sandtroopera. hełm już jest, MG 15 jest, Backpack od wtorku będzie w produkcji.więc jak dobrze wszystko wyjdzie to Polish Outpost wzbogaci sie o Sandtroopera.
:twisted:
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

To świetnie, życze powodzenia w kompletowaniu zbroji i szybkiego wstapienia do PO i 501st.
Dodam jeszcze że kończe prace nad kostiumem Commander Praji, więc najprawdopodobniej wszelkie przeczesywania pustyń bedziesz przeprowadzał pod moim osobistym nadzorem :D.
Obrazek

My life frozen at zero!
ODPOWIEDZ

Wróć do „First Imperial Stormtrooper Detachment”